atasehir@oncul.com.tr

0 216 455 50 45

0 543 266 01 56

Güvenlik

Eğitim binamızda ‘Kontrollü Sosyal Eğitim Kuralları’ çerçevesinde eğitim verilmektedir ve miniklerimiz için risk teşkil edebilecek alanlar titizlikle belirlenerek gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır. Binamız 7/24 kamera sistemi aracılığıyla gözetim ve denetim altındadır. Miniklerimizin ufak kazalara maruz kalmasını önlemek adına her kattaki merdivenlerin başında güvenlik bendi oluşturulmuştur. Okulumuzun her alanında duman detektörleri bulunmakla beraber her sınıfın yangın merdivenlerine kaçış yolları belirlenmiştir ve her katta yangın tüpleri mevcuttur.

Okulumuzda yangın ve deprem tahliye planları hazırlanmış olup belirli aralıklarla tatbikatlar yapılır.

Çocuklarımızın eğitim gördükleri bina alanına veli veya misafir girişi kesinlikle yapılmamakta, kendileri tamamen bağımsız bir alanda karşılanmakta ve ağırlanmaktadır. ÖNCÜL ANAOKULLARI Maksimum Hijyen anlayışına göre düzenlenmiştir ve genel dezenfekte işlemlerimiz, düzenli aralıklarla yetkili firmalar tarafından yapılmaktadır.

Sınıflarımızda; corona virüs dahil olmak üzere virüs ve bakterileri, tozu, kokuyu yok eden, astım hastaları için önerilen ve ikinci derece medikal cihaz olarak kabul edilen DAİKİN HAVA TEMİZLEME cihazlarımız 7/24 aktiftir.

Bahçemiz çocuklarımızın güvenle ve eğlenerek oynayabileceği şekilde tasarlanmakla birlikte çocuklarımızın oyun oynarken bilişsel ve motor becerilerini geliştirebileceği nitelikli oyuncaklarla donatılmıştır.

Yukarı ↑